John Wick: Chapter 4 / John Wick 4 2023

John Wick odkrywa sposób na pokonanie Gildii Zabójców. Zanim jednak odzyska wolność, będzie musiał stawić czoła nowemu wrogowi i jego sojusznikom, z którymi stoczy walki na kilku kontynentach.

Play

65 2016

Astronauta rozbija się na nieznanej planecie, która okazuje się Ziemią tylko... 65 milionów lat temu.

Play

The Pope's Exorcist / Egzorcysta papieża 2023

Ojciec Gabriele Amorth, naczelny egzorcysta Stolicy Apostolskiej, prowadzi śledztwo w sprawie opętania dziecka i odkrywa spisek, który Watykan próbował utrzymać w tajemnicy.

Play

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man i Osa wraz z Hankiem Pymem i Janet Van Dyne oraz Cassie Lang eksplorują Wymiar Kwantowy To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe.

Play

Shazam! Fury of the Gods

Billy Batson, który staje się superbohaterem po wypowiedzeniu słowa "Shazam!", razem z przybranym rodzeństwem próbuje powstrzymać trzy boginie przed użyciem artefaktu zdolnego zniszczyć świat.

Play

Avatar: The Way of Water

Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę.

Play

Violent Night / Dzika noc 2022

Gdy grupa najemników atakuje posiadłość zamożnej rodziny, Święty Mikołaj musi wkroczyć, aby uratować dzień (i Boże Narodzenie).

Play

Filmy

Seriale