Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One 2023

Ethan Hunt wraz z ekipą IMF trafiają na trop tajnej broni, która w nieodpowiednich rękach może zagrozić losom całego świata.

Play

The Nun II / Zakonnica II 2023

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

Play

Gran Turismo 2023

Jann to nastoletni gracz Gran Turismo, który od dziecka marzył, aby zostać kierowcą wyścigowym, a świat wyścigów znał wyłącznie z gier Playstation. Dzięki swoim umiejętnościom chłopak wygrał serię konkursów Nissana, aby stać się prawdziwym profesjona

Play

Barbie 2023

Barbie, która żyje w idealnym bajkowym świecie przechodzi kryzys egzystencjalny.

Play

John Wick: Chapter 4 / John Wick 4 2023

John Wick odkrywa sposób na pokonanie Gildii Zabójców. Zanim jednak odzyska wolność, będzie musiał stawić czoła nowemu wrogowi i jego sojusznikom, z którymi stoczy walki na kilku kontynentach.

Play

65 2016

Astronauta rozbija się na nieznanej planecie, która okazuje się Ziemią tylko... 65 milionów lat temu.

Play

The Pope's Exorcist / Egzorcysta papieża 2023

Ojciec Gabriele Amorth, naczelny egzorcysta Stolicy Apostolskiej, prowadzi śledztwo w sprawie opętania dziecka i odkrywa spisek, który Watykan próbował utrzymać w tajemnicy.

Play

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man i Osa wraz z Hankiem Pymem i Janet Van Dyne oraz Cassie Lang eksplorują Wymiar Kwantowy To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe.

Play

Filmy

Seriale