Musisz się zalogować aby oglądać
Play
The Voice Kids Poland 2018-

The Voice Kids Poland 2018-

The Voice Kids – polski program telewizyjny typu talent show, emitowany na antenie TVP2 od 1 stycznia 2018 oparty na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie.

W przesłuchaniach w ciemno bierze udział około 100 uczestników, którzy zostali wyłonieni podczas nieemitowanych w telewizji pre-castingów produkcyjnych. Na początku występu trenerzy odwróceni są tyłem do uczestników, a jeśli któryś z trenerów chce przyjąć uczestnika do siebie, odwraca się do niego i śpiewający automatycznie trafia do jego drużyny. Jeżeli odwróci się więcej niż jeden trener, wokalista wybiera trenera, z którym będzie chciał pracować. Etap przesłuchań kończy się skompletowaniem 18-osobowej drużyny przez każdego z trenerów.

Następnie odbywają się bitwy, podczas której trenerzy wybierają ze swojej drużyny po trzy osoby, które śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Trener decyduje, kto przechodzi dalej, a kto odpada z drużyny. Po bitwach w konkursie pozostaje po sześć osób w każdej drużynie, a trenerzy eliminują kolejne osoby, które nie dostaną się do finału (w etapie o nazwie sing off) – wszyscy uczestnicy śpiewają kolejno utwory, które wykonywali na przesłuchaniach w ciemno, a następnie trener ogłasza ostateczny, trzyosobowy skład finałowy.


Gatunki: TV Show

Aktor:

Reżyser:

Scenarzysta:

Kraj: Poland

Rok wydania: 2024-01-01

Czas trwania:

Jakość: Full HD

Ocena: 0

Ocena(1)
#TheVoiceKids

INFORMACJA: Aby oglądać pliki wideo potrzebujesz łącza o szybkości min. 10 mpbs
Transmisja przy słabym połączeniu może powodować zacinanie